sobota, 15 stycznia 2011

Wygrane candy i biżuteria.

Kilka dni temu dowiedziałam się , że wygrałam Ekspresowe Candy Kalendarzowe na blogu Millu - Craft Crochet. Więc ten rok w blogowym życiu zaczął się dla mnie bardzo miło. A oto wygrany kalendarz, który przywędrował do mnie pocztą.

Niestety nie umiem robić na szydełku, zresztą na drutach też nie. Zawsze podziwiam szydełko dzieła. Kwiatuszki na kalendarzu są przeurocze ( na moim zdjęciu kolory niestety są przekłamane). Jeszcze jedna rzecz zwróciła moją uwagę w tym prezencie, otóż wewnętrzna strona okładki też jest śliczna, a zakładka w postaci tasiemki ma napis 2011, co bardzo mi się podoba :).

Edyta, bardzo dziękuję za  super prezent i zapraszam do siebie na herbatkę albo kawę i ciasteczka.

W październiku 2010r. wygrałam Candy biżuteryjne u free soul. Dostałam wówczas całe mnóstwo koralików, tasiemek i innych skarbów. Po rozpakowaniu przesyłki zakochałam się w niebieskich, szklanych koralikach ( a raczej kostkach) ze szkła weneckiego. I od razu wiedziałam , że z takiego koralika powstanie zawieszka. Nie mam już drucików i innych niezbędnych elementów do tworzenia biżuterii, więc poprosiłam koleżankę, która robi biżuterię, by zrobiła mi zawieszkę. Do kompletu dostałam jeszcze kolczyki, w troszkę innym kolorze. Ten komplet bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam wszystkie osoby odwiedzające mojego bloga.

4 komentarze:

 1. Bedzie Tobie pasowala do blekitnych oczu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny komplecik i gratuluję wygranych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prezenty dostałaś :-) Ja też lubię prostą biżuterię.

  OdpowiedzUsuń
 4. przepraszam, że dopiero teraz tu wlazłam... ale różne różności u mnie zachodzą i mam obsówy ogromne... cieszę się, że spodobany kalenarzyk:) zaproszenia nie zapomnę, jak się wyciszy u mnie... to z pewnością skorzystam:)
  Pozrawiam Edyta
  ...ech, nawet zalogować się nie mam jak:(

  OdpowiedzUsuń