poniedziałek, 6 grudnia 2010

Mikołajów dwóch.

Dostałam dziś prezenty od dwóch Mikołajów. Jednym Mikołajem jest Ewa z bloga Świat Amalii. Gdy zobaczyłam pierwszy prezent w pudełku, to mnie zamurowało.
Czyż Pan Misio nie jest słodki :) ??
Dostałam jeszcze herbatkę, słodycze, które zajadałam ze smakiem, kubeczek z zaparzaczem i zawieszki do telefonu oraz zrobione na szydełku dzwoneczki na choinkę.


Drugi Mikołaj to Justyna z bloga Kordial de Esmeralda. Prezent ten miał trafić do kogoś innego, ale dziwnym zrządzeniem losu dostałam go ja. Justyna podarowała mi aż trzy zawieszki ( jak wszystkie jej dzieła są urocze), słodycze, herbatki, suszone pomarańcze, serwetki, przydasie i karteczkę.
Pierwsza zawieszka jest z ręcznie malowanym aniołem, są w niej perełki słodkowodne i naturalny kryształ. Drugą zawieszkę tworzą bursztyn, kokos, kryształ górski, zegar i niebieskie koraliki. Trzecia zawieszka to naturalny turkus i różowe koraliki.

 Nie spodziewałam się prezentów mikołajkowych, a tu proszę taka niespodzianka. Ewuniu i Justynko pięknie dziękuję za wspaniałe upominki. Jutro będę popijać herbatki, delektować się słodyczami i oczywiście cieszyć oczy prezentami od Was.

3 komentarze:

 1. Z całego serducha dziękuję za piękną niespodziankę.
  Kartka jest przecudna a z przydasiów cieszyłam się jak dziecko.
  Gratuluję pięknych prezencików jakie dostałaś i życzę dobrej nocy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Misio jest BOSKI!
  Wiesz, tak sobie pomyślałam, że anioł wybrał, gdzie chce polecieć ;-) Znaczy, tak miało być i cieszę się z tego :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wspaniałości :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń